Jennifer Tilly

Jennifer Elizabeth Chan

7,3
2 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Tilly

Nie jestem zapoznany za bardzo z jej filmografiom. W "Kłamca, kłamca" i "Nawiedzony dwór" zagrała role drugoplanowe. Lubie ją jako Tiffany w 4 i 5 części "Laleczki Chucky" (6 nie widziałem). Muszę jednak przyznać, że z wyglądu laska z niej Super! Więc co jest wadą? W "Laleczka Chucky: Następne pokolenie" według mojej opinii troszeczkę przesadziła. Może jej odwaga to dla wielu plus, ale jaka inna aktorka grając samą siebie robi dla roli w filmie loda Redman'owi? Z tym, że on ma usunięte jajniki to prawda czy żart?

JASONEK3000

Ma babeczka dystans do siebie :D Swoją drogą znam ją z trzech części "Laleczki..." i filmów komediowych lub kina klasy bliżej niesprecyzowanej i prawie spadłem z krzesła jak zobaczyłem że była nominowana do Oscara i to za rolę w filmie Woody'ego Allena !
A na koniec dodam odnośnie części szóstej że Jennifer niestety pojawia się jedynie w krótkim epizodzie

JASONEK3000

"Niech się dzieje, co chce" - bodaj w żadnym filmie nie wyglądała lepiej! Co za petarda! Co za figura! I para jednych z najpiękniejszych piersi w historii kina!
Ale jej seksapil eksploduje w debiucie Wachowskich "Więż" (Bound"). W duecie z Giną Gershon tworzą najgorętszą lesbijską parę jaką widział świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones